Alışveriş Sepeti

Bizi arayın: +90 545 (818 80 78)

Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo

Sık Sorulanlar

ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Kargo için bir bedel ödeyecek miyim ?
Hayır ödemeyeceksiniz. Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde kargo bedelini biz ödüyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için bize göre en iyi kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo şirketi ile çalışıyoruz

Sevkiyat ne kadar sürecek ?
Kargo gönderisini stoğumuzdaki ürünler için 1-2 gün içinde, marka sahibi firmaların stoğundan temin ediyorsak 3-7 gün arasında yapacağız.

Genelde ortalama 3-4 gün içinde ürününüz size ulaşmaktadır ancak pandemi sebebiyle gecikmeler yaşanabilir. Bu anlamda sizleri ürününüz hakkında sürekli bilgilendiriyoruz.

Siparişimden sonra süreç nasıl işliyor ?
Siparişiniz onaylandıktan sonra size mail ile bir onay gönderiyoruz. Eğer sitemize üye olduysanız size bir hesap açılıyor ve bu hesaptan siparişinizin durumunu sürekli takip edebiliyorsunuz.

Kargo entegrasyonu üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bu biter bitmez kargonuzun nerede olduğunu da sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz.

Siparişim için fatura alabiliyor muyum ?
Ürünleriniz faturanız ile size iletilmektedir. İsterseniz adınıza isterseniz şirketiniz için fatura hazırlıyoruz.  E-Arşiv ya da E-Fatura olarak , faturanız gönderinin içine eklenmektedir.

5.000 TL ve üzerindeki alışverişlerde TC Kimlik numaranızı beyan etmek Maliye kanunlarına göre mecburidir. Bilginize sunarız.

Ürünü dilediğimde iade edebilir miyim ?
Aldığınız ürünü 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. Buna cayma hakkı da denmektedir. Eğer ürün kullanılmamışsa, yeniden satılabilir halini yitirmemişse hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek iade yapabilirsiniz.

İade esnasında kullanacağınız kargo bedelini biz ödüyoruz

Ürünü dilediğimde değiştirebilir miyim ?
Evet, satın alınan malın ayıplı çıkması durumunda malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren iki yıl içinde tüketicilerin, bedel iadesi, malın ayıpsız misliyle değişimi, ayıp oranında bedel indirimi veya ücretsiz onarımı isteme hakları vardır.

Ayıpsız olan ürünlerde ise zaten 14 günlük iade hakkınız bulunmaktadır.

ÖDEME BİLGİLERİ

Hangi ödeme araçlarını kullanabilirim ?
Sitemizde kredi kartı, kredi kartı puanı, banka havalesi , EFT ve BKM Ekspress ile ödeme yapabilirsiniz.

Banka havale bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz.

Bilgim dışında kartım alışverişte kullanılırsa ne olur ?
Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı’ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

Sitenizden kredi kartıyla sipariş vermek güvenli mi ?
Ödeme sistemimiz tamamen profesyonel finans sistemleri ile kurulmuştur.

Sitenin güvenlik durumunu, tarayıcının adres çubuğundan kontrol edebilirsiniz. “Güvenli” bir web sitesinde, çoğu tarayıcıda web sitesinin adresinin solunda yeşil bir kilit simgesi gösterilir (ssl) . Web sitesinin (kullanılan şifreleme türü gibi) detaylarını doğrulamak için kilit simgesine tıklayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde 3D ödeme yöntemleri kullanılır. Siz cep telefonunuza gelen kodu onaylamadan ödeme gerçekleşmez.

Siparişimi iptal edersem paramı nasıl geri alıyorum ?
Ödemenizi havale, EFT ile yaptıysanız iade 3 iş günü içinde hesabınıza yapılır. Eğer ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız paranız kartınıza 3 iş günü içinde iade edilir.

 
Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo

Bütün ürünlerde

14 Gün İçinde Kolay İade

14 günde para iade garantisi

Tüm Ürünlere Üretici Garantisi

Aldığınız tüm ürünler markaların garantisi altında

100% Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa /Banka Havalesi-EFT