ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Hayır ödemeyeceksiniz. Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde kargo bedelini biz ödüyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için bize göre en iyi kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo şirketi ile çalışıyoruz.

Kargo gönderisini stoğumuzdaki ürünler için 1-2 gün içinde, marka sahibi firmaların stoğundan temin ediyorsak 3-7 gün arasında yapacağız.

Genelde ortalama 3-4 gün içinde ürününüz size ulaşmaktadır ancak pandemi sebebiyle gecikmeler yaşanabilir. Bu anlamda sizleri ürününüz hakkında sürekli bilgilendiriyoruz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra size mail ile bir onay gönderiyoruz. Eğer sitemize üye olduysanız size bir hesap açılıyor ve bu hesaptan siparişinizin durumunu sürekli takip edebiliyorsunuz.

Kargo entegrasyonu üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bu biter bitmez kargonuzun nerede olduğunu da sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz.

Ürünleriniz faturanız ile size iletilmektedir. İsterseniz adınıza isterseniz şirketiniz için fatura hazırlıyoruz.  E-Arşiv ya da E-Fatura olarak , faturanız gönderinin içine eklenmektedir.

5.000 TL ve üzerindeki alışverişlerde TC Kimlik numaranızı beyan etmek Maliye kanunlarına göre mecburidir. Bilginize sunarız.

Aldığınız ürünü 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. Buna cayma hakkı da denmektedir. Eğer ürün kullanılmamışsa, yeniden satılabilir halini yitirmemişse hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek iade yapabilirsiniz.

İade esnasında kullanacağınız kargo bedelini biz ödüyoruz.

Evet, satın alınan malın ayıplı çıkması durumunda malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren iki yıl içinde tüketicilerin, bedel iadesi, malın ayıpsız misliyle değişimi, ayıp oranında bedel indirimi veya ücretsiz onarımı isteme hakları vardır.

Ayıpsız olan ürünlerde ise zaten 14 günlük iade hakkınız bulunmaktadır.

ÖDEME BİLGİLERİ

Sitemizde kredi kartı, kredi kartı puanı, banka havalesi , EFT ve BKM Ekspress ile ödeme yapabilirsiniz.

Banka havale bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı’ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

Ödeme sistemimiz tamamen profesyonel finans sistemleri ile kurulmuştur.

Sitenin güvenlik durumunu, tarayıcının adres çubuğundan kontrol edebilirsiniz. “Güvenli” bir web sitesinde, çoğu tarayıcıda web sitesinin adresinin solunda yeşil bir kilit simgesi gösterilir (ssl) . Web sitesinin (kullanılan şifreleme türü gibi) detaylarını doğrulamak için kilit simgesine tıklayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde 3D ödeme yöntemleri kullanılır. Siz cep telefonunuza gelen kodu onaylamadan ödeme gerçekleşmez.

Ödemenizi havale, EFT ile yaptıysanız iade 3 iş günü içinde hesabınıza yapılır. Eğer ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız paranız kartınıza 3 iş günü içinde iade edilir.